28 Lut

Już w najbliższy poniedziałek Historia zostanie napisana od nowa!

Już 6 marca 2017 r. na https://wspieram.to/historia-cards rozpocznie się kampania, której celem będzie ufundowanie gry „Historia: gra karciana”.

„Historia: gra karciana” to całkowicie nowa, oryginalna autorska gra karciana, w której podczas jednej z wybranych epok (Średniowiecze, Nowożytność, Współczesność) będziemy przy pomocy naszej ulubionej frakcji historycznej grać o zwycięstwo. Gra jest przeznaczona dla 2-4 graczy i w trakcie rozgrywki będziemy… Nie, chwila, STOP! Czytaj więcej

23 Cze

Patronat nad Wesołą Farmą

farma

Z radością i dumą ogłaszamy, że zostaliśmy uhonorowani możliwością objęcia patronatu nad grą wydawnictwa 2Pionki “Wesoła Farma”. Gra kierowana do 2 do 4 graczy w wieku od 8 lat kręci się wokół lubianego w świecie planszówkowym tematu rolniczego: hodowla trzody i rogacizny, uprawa roli i roślin, zbiory i karmienie, to wszystko znajdziecie w sprytnej grze uczącej domowej ekonomii i świadomego zarządzania posiadanymi zasobami.

18 Cze

Warsztaty dla nauczycieli “Jak zacząć grać”

 

Już w ten weekend, na 24 gliwickim Pionku odbędą się warsztaty kierowane do nauczycieli i rodziców, dotyczące wykorzystania gier planszowych w pracy z dziećmi.  Warsztaty poprowadzi Marzena Nowak -Trzewiczek: nauczycielka, mama, nałogowy gracz i nasza redakcyjna koleżanka.

Zapraszamy nauczycieli, wychowawców, rodziców i wszystkich zainteresowanych.

Scroll Up