14 Sty

System Klasyfikacji Umiejętności: wyszukiwarka gier

Oddajemy w Państwa ręce narzędzie które pozwoli szybko wybrać grę planszową biorąc pod uwagę konkretne umiejętności których rozwój wspiera. Wraz z serwisem grypingwina.pl zapraszamy do świadomego i nieprzypadkowego wyszukiwania tytułów dla dzieci i dorosłych. Jak to jest możliwe?

Wyszukiwarka gier grypingwina.pl to miejsce które zbiera informacje o grach wydanych w Polsce i poza jej granicami, zbiera o nich opinie użytkowników i będzie odpowiada na pytanie, która z gier, w które jeszcze nie grałeś, mogłaby Ci się spodobać. Powstała z inspiracji serwisem BiblioNETka.pl, korzenie projektu są solidne).

Do tych, jakże praktycznych użyteczności, został dodany System Klasyfikacji Umiejętności, który pozwala na określenie czego możemy się nauczyć grając w daną grę.

W obecnej chwili oznaczonych ikonami SKU mamy kilkadziesiąt gier, liczba ta stale rośnie, ale wciąż poszukujemy chętnych do pomocy przy uzupełnianiu bazy danych. Jeśli grasz w planszówki i potrafisz ustalić jakie umiejętności rozwijają się podczas rozgrywek zarejestruj się na stronie i pomóż innym je odnaleźć.

Jeśli Twoje dziecko ma problemy z ortografią, geometrią, współpracą w grupie lub chemią, znajdź grę która ułatwi mu opanowanie danej umiejętności. W systemie mamy aktualnie 8 grup oraz 46 konkretnych umiejętności rozwojowych.

gp1

Oczywiście, gry możemy wyszukiwać także poprzez autora, wydawcę lub tytuł, ale też i możliwą liczbę graczy, minimalny wiek, czas gry czy gatunek który reprezentuje.

Zapraszamy do testowania i uzupełniania bazy gier .

WYSZUKIWARKA GIER GRYPINGWINA.PL

Michał

Rocznik 80. Nauczyciel i propagator gier analogowych i cyfrowych w szkole. Ulubiona gra: Pikuty.

More Posts

Bir düşüncede “System Klasyfikacji Umiejętności: wyszukiwarka gier

  1. Pingback: System Klasyfikacji Umiejętności: wyszukiwarka gier – edugracja.pl | kdn222

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll Up