19 Cze

Naprawdę kocham deszcz

lato

Nadciągają wakacje. Nadciągają prognozy pogody. Że ma być deszczowo, że wietrzenie. Że nie będzie upalnie i że nie będziemy się wylegiwać na plaży. Niektórych to przeraża. Dzieciaki to cieszy…”Yes, yes, yes, całe wakacje na kompie” słyszę często. Ba! Spotkałam się nawet z marzeniami typu “złamać nogę w wakacje, cuuudownie, mógłbym wtedy grać i grać”.

Straszne.

A gdyby tak troszkę to zmienić? Spróbujcie tak jak my, gracze, cieszyć się z deszczowej pogody. Deszcz oznacza, że siądziemy w tzw kupie i będziemy po prostu RAZEM GRAĆ. Tylko tyle i aż tyle.

Spróbujcie znaleźć dla siebie gry, które wam przypadną do gustu, które was nie zanudzą i dla których będziecie wstawać rano nie mogąc doczekać się kolejnej rozgrywki. Są takie. Uwierzcie! Przecież każdy człowiek gdzieś tam w głębi siebie lubi się bawić i rywalizować.

Wciągajcie dzieciaki. Nie chcą siedzieć zbyt długo? Sięgnijcie po gry ruchowe. Jest ich pełno. To nieprawda, że podczas deszczu dzieci się nudzą.

No i noce…noce spędzone na graniu to jest dopiero to!

 

 

Merry

Jestem z zawodu nauczycielką. Jestem z zawodu matką Polką. Jestem z zawodu miłośniczką gier planszowych. Chociaż słowo "miłośniczka" jest za słabe. A poza tym...rowery, konie, psy, morze w każdej wersji. I kryminały. Taka mroczna strona zwykłej nauczycielki;-)

More Posts - Website

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll Up